Categorie:Geen categorie

“Annelies ging van een drukke baan in combinatie met het runnen van een gezin, over naar een situatie van ‘wat nu’ en geen tijd nemen voor haarzelf”, dat was de start positie toen ik haar sprak… En toen zij stopte met haar baan was dit haar situatie.
Toen Annelies aanklopte, was ons eerste gesprek het startsein om hulp te mogen aannemen. De gedachte ik zou dit toch zelf moeten kunnen oppakken allemaal, had haar tegen gehouden. We besloten een traject in te stappen. Zetten hierin rake stappen.
Resultaat: rust terug. Met daarbij energie om weer me time momenten te plannen om goed op te kunnen laden in het drukke bestaan als moeder met ambitie en inmiddels een nieuwe positie.
Fast forward, nu een jaar later, blijkt die positie nog steeds passend en zijn de me time momenten erin gesleten en worden in periodes zelfs ook steeds wat meer. Haar nieuwe situatie: “reconnect me time weer met weer een nieuwe positie met vervulling en plezier hervonden”
Sinds de coaching is ze de me time momenten ook echt dit blijven toepassen en de helikopter view geregeld blijven pakken. Acceptatie en zelfinzicht is iets wat ook meer en meer zijn intrede mocht doen. Erkenning en herkenning in eigenschappen vanuit de gevoerde gesprekken maken mede dat de acceptatie in gang werd gezet. Al met al weer lekker in haar vel!